takip et

Beecopter’i ve Projelerini Sosyal Medya da Takip Edin.

paylaş

Beecopter.com.tr'yi, Ana Sayfasını ve Projelerini Sosyal Medya da Paylaş.

HAKKIMIZDA

Beecopter , temsil ettiği firmalara Video Prodüksiyon ve Havadan Görüntü Hizmeti sunmak için kurulmuştur. Kuruluş yılı 2011'den bugüne dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, görüntüleme işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Video Prodüksiyon ve Havadan Görüntü Hizmeti alanlarında müşterilerin beklentilerini karşılayarak kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Beecopter, yerel ve ulusal alanda müşterilerine yapım hizmetleri vermektedir.Sinema filmi, dizi, belgesel, canlı yayın, reklam filmi, tanıtım filmi ve konser çekimi gibi iş taleplerini profesyonel bakış açısı ile cevaplamakta ve kalıcı çözümler üretmektedir.

En son teknoloji ekipmanları ve araç parkı ile, tüm istek ve taleplerinize karşılık verebilecek donanıma sahip, hızlı, pratik, çözüm odaklı ve hedefe yönelik çözümleriyle yatırımın karşılığını verebilmek ve hizmetlerini mükemmelleştirmek için çalışmakta, iş hayatınıza yeni bir bakış açısı getirmektedir.

İş taleplerinize farklı boyut katarak, yeni bir vizyon ile rakipleriniz arasında farklı konumlandırılmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.