takip et

Beecopter’i ve Projelerini Sosyal Medya da Takip Edin.

paylaş

Beecopter.com.tr'yi, Ana Sayfasını ve Projelerini Sosyal Medya da Paylaş.

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi çalışmalarında, yeterli teknoloji ve donanıma sahip Beecopter, kendisine değer katan teknolojileri en üst seviyede tutarak, müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını, en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

Tanıtım Filminde, müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda şirket kurumsal yapısını göz önüne alarak ürünü veya hizmeti, hedef kitlesine en akıcı ve profesyonel bir şekilde anlatabilecek her türlü argüman ile bir bütünlük sağlanır. Sadece farklı çekim teknikleri ile değil gerek kurgusu gerek müzikleri gerekse de seslendirmeler ile tanıtım filmi bir bütün olarak ele alınıp, en iyiyi ve en kaliteli işi çıkarmak son derece önemlidir. Yapılan çekimelerin kalitesi, renklendirmeleri kurgunun hazırlanması ve daha birçok işlem son derece önemle ve dikkatle hazırlanmalı gerekli etkiyi yaratmak için önemlidir.Geniş ekipman parkuru ile (inspire 2 raw fujifilm xt-4 gopro 10 vs.)gibi ekipmanlar ile tüm prodüksiyon ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

Beecopter, yukarıda saydığımız adımları ve daha birçok işlemleri son derece titizlikle ve müşteri ile birebir yaptığı görüşme ve brifing ile en iyi bulmak ve oluşturmak için büyük çaba sarfetmektedir.