takip et

Beecopter’i ve Projelerini Sosyal Medya da Takip Edin.

paylaş

Beecopter.com.tr'yi, Ana Sayfasını ve Projelerini Sosyal Medya da Paylaş.

Havadan Düğün Çekimi

Düğününüz hayatımızda en mutlu olduğumuz günlerden birisidir. O mutlu anları ölümsüzleştirmek için video ve fotoğraf çekimlerimizin en iyi şekilde olmasını isteriz. Bunun için ya iyi bir fotoğrafçıya ya da iyi bir düğün salonuna güveniriz. Ama bazende bize sunulacak olan farklı fikirlere de açık oluruz. Bu bazen bir fotoğraf çekim alanı bazende mevcut videolarınıza yapılabilen farklı efektler ve müzikler ile bir düğün klibi olabilir. Bazen ise, düğün mekanı seçiminde bu farklılıkları yaratabiliriz. Özellikle kır düğün salonlarında yapılan düğünler hem misafirleri hem de sizleri fazlasıyla mutlu edebilir.

Özellikle videolar ve fotoğraflar konusunda size farklı bir alternatif sunuyoruz. İnsansız hava araçlarımız ile birlikte bu mutlu anlarınızı havadan çekimyaparak ölümsüzleştiriyoruz. Havadan düğün çekimi ile farklı açılardan mükemmel fotoğraflar ve videolar yakalayabiliriz. Sadece havadan çekmekle kalmayıp size özel bir video klip yapabiliriz. Bu sayede mutlu gününüze dair tüm anılarınız , her daim canlı kalır.

Havadan düğüm çekimi, yaptığımız mekanlarda, sizler ile birlikte düğün öncesi yapabileceğimiz çekimler ile de çok daha farklı kareler yakalayabiliriz. Hem havadan düğün çekimi, hem de havadan düğün resimleri çekerek daha da güzel çekimler yapabiliriz. Özellikler Konya'lı hemşehrilerimizide bu hizmetlerimizi sunmaktada mutluluk duyarız. Konya havadan düğün çekimi ile de Konya'lı müşterilerimize de bu ayrıcalıktan yararlanmalarını isteriz.

İletişim Numaralarımız :
(+90) 332 290 2823
(+90) 505 858 9339